Наші послуги:

Вільний простір

Carpoint To-U – це місце, де Ви зможете ознайомитись з якісним новим електротранспортом, на який видається офіційна гарантія виробника; проконсультуватись з фахівцями та підібрати електромобіль або електробайк, які представлені у салоні. Окрім цього Ви зможете обрати сертифіковані зарядні пристрої австрійського виробника KEBA, які можна легко встановити у себе вдома чи на роботі.

Детальніше

Онлайн магазин

Carpoint TO-U – єдиний в Україні ритейлор нових електромобілів, ексклюзивний представник Detroit electric, Zero. Ми пропонуємо найширший в Україні вибір нових електромобілів, електромотоциклів, електровелосипедів, а також аксесуарів, які Ви зможете оглянути та замовити в салоні, або ж в он-лайн магазині.

Детальніше Перейти

Сервіс та гарантія

Повний спектр сервісного обслуговування електромобілів (діагностика батерей, кузовні роботи, ремонт та обслуговування ходової). А також, професійна консультація та інформаційна підтримка. Для Вашого авто ми також пропонуємо страхування, покриття рідким склом, тюнінг, аерографію.

Детальніше Задати питання

Зарядки для дому

Carpoint To-U рекомендує зарядні станції австрійського виробника KEBA. З KEBA можна легко та швидко, а головне безпечно, зарядити електромобіль. Ми використовуємо універсальну модель KEBA P20, потужністю 22 кВт, роз'єм якої підходить для двох типів кабелів. Таким чином можна зарядити європейські моделі Tesla, Renault Zoe, Porsche Panamera, Mercedes, BMW i3. А використовуючи кабель-перехідник, можна зарядити Nissan Leaf, Chevrolet Volt, Mitsubishi iMiEV, Renault Fluence, VW e-Golf або американську версію Tesla.

Детальніше Перейти

Мережа зарядок

Ми пропонуємо нашим клієнтам користуватись найбільшою мережею безкоштовних електрозаправок партнерської програми Тесла Клуб Україна. На сьогодні це більше 70-ти безкоштовних зарядних станцій в Україні! 

Детальніше Перейти

Мобільний додаток

За тісної співпраці з Тесла Клуб Україна, клієнти Carpoint To-U зможуть користуватись унікальним мобільним додатком To-U. To-U створено для максимальної зручності використання зарядних станцій партнерської програми “Зелена країна”. Відтепер водії електротранспорту зможуть скористатися інтерактивними картами та навігацією, прослідкувати доступність електрозарядки, зарезервувати її на визначений час. Бонусна програма To-U зробить зарядку ще приємнішою.

Детальніше

Кредит та лізинг

Ми переконані, що відмова від бензинових та дизельних двигунів допоможе вирішити проблему екологічного забруднення, нові технології сприятимуть енергоефективному використанню ресурсів, а фінансова підтримка допоможе швидше зробити правильний вибір.

Детальніше Задати питання