Вільний простір

Carpoint To-U - це не лише найширший вибір нових європейських електромобілів та електробайків, зарядних пристроїв та аксесуарів. Вільний простір майбутнього Carpoint To-U - це також місце обміну знанням і досвідом.

Ми відчинені для усіх, хто цікавиться електротранспортом, зеленими технологіями та інноваціями. Запрошуємо приєднатись до Carpoint To-U та стати участиком презентацій, обговорень, зустрічей та вечірок.

Ми працюємо, щоб зробити світ зелених технологій реальним та чекаємо на вас у Львові за адресою вул. Липинського 36.

Події

Відео

Послуги

Консультації

Тест-драйв

Презентації

Новини

06.07.17

Аналітики визначили, коли електрокари стануть дешевші за звичайні авто

Хороша новина для тих, хто відмовляється від придбання електрокара через те, що він дорожче за автівку з ДВЗ – незабаром ситуація зміниться кардинально навпаки. Аналітичне видання Bloombeg провело дослідження і з'ясувало, що до 2025 року електромобілі будуть в більшості своїй дешевші за машини, оснащені бензиновими і дизельними моторами. Згідно із прогнозами, саме до цього часу середня вартість електрокара опуститися нижче психологічно важливого рівня в 30 тис. доларів, а до 2030 року вона і зовсім досягне відмітки в 26 тис. доларів. Для розуміння, минулого року середня ціна EV-автомобіля склала 43 тис. доларів, тоді як звичайної машини – близько 28 тис. доларів. «На початковому етапі вони [електромобілі – ред..] почнуть дешевшати, і в міру наближення до цінового паритету [з автомобілями з двигуном внутрішнього згорання - ред.] люди стануть більше ними цікавитися і купувати їх. Після цього зростання тільки прискориться» . – заявив Колін Маккеррачер, керівник відділу транспортного аналізу Bloomberg New Energy Finance. Цікавий ще один момент, який відмічають в Bloomberg: тоді як електромобілі будуть отримувати все більше привабливі цінники, транспортні засоби з ДВЗ стануть збільшуватись в ціні, а не дешевшати в спробах конкурувати з «електричками». Однією з причин цьому є постійне посилення норм шкідливих викидів, які виставляються урядами різних країн до автовиробників. Причиною падіння цін на електромобілі повинне стати зменшення вартості АКБ, які сьогодні складають приблизно 50% цінника усього авто. У Bloomberg New Energy Finance підрахували, що в період 2016-2030 років батареї для електромобілів повинні впасти в ціні аж на 77%, завдяки активному розвитку ринку електрокарів, спрощенню і розвитку нових технологій, а також більшому обсягу виробництва. В той же час в Renault вважають, що електромобілі і звичайні машини на початок 2020-х років порівняються не лише за сумою первинних, але і наступних витрат. Шахраюй Норманд, старший віце-президент французької компанії з електротранспорту, підкреслив, що технології електричного транспорту стають менш витратними, а обсяг виробництва збільшується, що і веде до зниження вартості електрокарів. Витрати на автомобілі з ДВЗ, навпаки, ростуть, оскільки норми регулювання, особливо відносно викидів, посилюються, що вимагає більших інвестицій для модернізації традиційних двигунів. Via: Bloomberg

03.07.17

Британські заправки можуть зобов'язати «підключитися» до електромобілів

Уряд Великобританії у своєму зверненні до новообраного парламенту країни запропонував ухвалити закон, який зобов'язав би великі автозаправні комплекси і придорожні сервісні центри встановити на своїй території зарядні станції для електромобілів. Така пропозиція пролунала під час так званої «Королівської промови» - звернення королеви та (або) членів уряду до парламентарів, в якому викладений порядок денний уряду на найближчі два роки. Більшість законів, якими будуть заклопотані члени Британського парламенту, стосуються умов виходу країни з Євросоюзу. Тим не менш, в уряді вважають за потрібне потурбуватися і про автомобільне майбутнє Великобританії. Закон передбачає не лише розвиток мережі зарядних станцій, але також їх стандартизацію. Крім того, в документі має бути уточнений статус автомобільних автопілотів в частині вирішення питань із страховими компаніями у разі дорожньої пригоди. Усі ці заходи допоможуть країні заробити статус «світового лідера в нових галузях». Представники автозаправного бізнесу з обережністю віднеслися до ініціативи: вони вважають, що з урахуванням низької кількості електромобілів в країні інвестиції можуть не окупитися. Прибічники ідеї, навпаки, нагадують про правило «курки та яйця», стверджуючи, що з розширенням мережі зарядних станцій зросте і кількість електрокарів. У будь-якому випадку, деталі законопроекту ще належить пропрацювати. На сьогодні в країні налічується близько 100 тис. електромобілів, які були продані багато в чому завдяки програмі субсидування. Нинішній уряд вже виділив 600 млн фунтів стерлінгів (близько 683 млн євро) на підтримку ринку EV і має намір ще інвестувати 250 млн фунтів (284,5 млн євро) в цей напрям. Джерело: The Sun

31.03.17

Первая в Украине Renault Zoe!

Когда в Украине появилась первая Тесла - всем было интересно: «Кто? Кто же ее привез? О чем думает этот человек? Зачем ему эта машина?». С Renault Zoe такая же история, поэтому недолго думая мы встретились с владелицей, семья которой первыми воспользовались украино-норвежским сотрудничеством и заказала в Сarpoint-To U этот потрясающий электромобиль. Юля рассказала нам, что впервые прокатившись в Тесле и ощутив причастность к будущему и какой-то ирреальности - она сразу же поняла, что если у нее и будет свое личное средство передвижения - то это точно должен быть электромобиль. Причины просты: «В электромобиле вождение намного проще, чем в обычном автомобиле, тем более, когда это первая машина». Почему вы решили купить в семью вторую машину? «Я занимаюсь своим проектом и у меня подрастают двое деток, хотелось уже самостоятельно передвигаться по городу, почувствовать свободу в этом плане, а муж - занят и не может постоянно ездить со мной по моим делам, на такси не всегда комфортно и безопасно». Вы уже ездите на Zoe 4 месяца, поделитесь своими впечатлениями? «Элеткромобиль Zoe- это маленький мир, личное пространство, которое и красивое, и очень приятное, в котором я пою со своей дочкой, в котором комфортно чувствую себя за рулем. Езда тихая, мягкая, приносит одно удовольствие, плюс детям в такой машине очень спокойно спать, еще и нет запаха бензина, от которого детей могло бы укачивать». Как вы заряжаетесь? «Мы живем в многоэтажном доме, но у нас есть гараж в котором мы заряжаем машину ночью. Также подзаряжаемся на заправках Окко, заодно пьем вкусный кофе, за 20 минут заряжаюсь на 50 км и это очень удобно! Часто другие электромобилисты, которым дольше заряжаться - уступают место. Еще, я пользуюсь общедоступной зарядкой Кэба, которая установлена в компании моего мужа. Данная зарядка подключена к платформе Go To-U http://tesla-club.com.ua/» Философия: «Вообще, с людьми на электромобилях мы чувствуем себя единомышленниками, задаем друг другу вопросы, делимся впечатлениями, радуемся, что не тратим деньги на бензин. Хочется идти в ногу со временем, наш 12 летний сын перешел на дистанционную систему обучения, 5-летняя дочь скорее всего тоже пойдет по этому пути. Мне очень нравится, что люди в Украине уже сейчас задумываются о чистоте окружающей среды и выбирают экологичный транспорт. И мы стараемся поддерживать экологические проекты, которые создаются сейчас практически только на энтузиазме, но уже приятно, что они есть. Очень важно понимать, что нужно начинать с себя и тогда можно все изменить к лучшему. Хочется ловить моменты того нового и лучшего, что появляется в Украине, ну и пробовать это». Мы очень благодарны Юлии за интервью и в свою очередь хотим напомнить, что в Carpoint To-U. Вы также можете заказать электромобиль Renault Zoe c уже большим запасом хода (более 300 км).